روستای استخرگاه بهشت گمشده رودبار

روستای استخرگاه از توابع بخش رحمت آباد شهرستان رودبار (زیتون) می باشد. این روستا در ۳۵ کیلومتری مرکز شهرستان و در ۷۵ کیلومتری شهر رشت واقع شده.

 

روستایی بسیار زیبا که در دامنه کوه درفک و در دل جنگل های سر به فلک کشیده قرار دارد. روستاهای اطراف استخرگاه عبارتند از: دفراز، پلنگ دره، دشتویل، راجعون، پشتهان، چره، چلکاسر، گنبگ، رشی، وسی دشت. این روستا دارای ۱۰۰ خانوار و جمعیت حدود ۵۰۰ نفر می باشد و شغل اکثر مردم این روستا کشاورزی و دامپروری می باشد.

برکه استخرگاه

شهرت اصلی این روستا به‌خاطر برکه کوچکی است که کنارش کلبه چوبی قرار دارد. این برکه پراز قورباغه‌ است.این برکه پراز قورباغه‌های بازیگوش است. کلبه چوبی ملک شخصی است و فقط می‌توانید از بیرون تماشایش کنید و عکس بگیرید. تماشاکردن و گوش‌سپردن به صدای اردک‌ها، گاوها و قورباغه‌ها شما را به یاد برنامه‌های کودک خواهد انداخت.برکه روستای استخرگاه همان آبگیری است که شاید بارها تصویر آن را روی کارت پستال‌ها دیده باشید. زمانی که آن را از نزدیک می‌بینید، انگار که رویای شما به حقیقت پیوسته است. 

وضعیت آب و هوا رودبار
بروزرسانی: دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۳۰

وضعیت آب و هوا رودبار:ابری
۴ km/h
دوشنبه
ابری
۱
جزئیات هواشناسی رودبار

۰۶:۳۳
طلوع خورشید:
۱۸:۱۴
غروب خورشید:
شمال و شمال شرق
جهت باد:
۱
دمای باد:
۱۳ km
میزان دید:
۹۳%
رطوبت هوا
۹۲۲ mil
فشار هوا:
يکنواخت
وضعیت فشار هوا:
سه شنبه
۱۹ اسفند ۱۳۹۹
۷
۱
چهارشنبه
۲۰ اسفند ۱۳۹۹
۹
۱
پنجشنبه
۲۱ اسفند ۱۳۹۹
۱۰
۲
جمعه
۲۲ اسفند ۱۳۹۹
۲
شنبه
۲۳ اسفند ۱۳۹۹
۰
یکشنبه
۲۴ اسفند ۱۳۹۹
۳
دوشنبه
۲۵ اسفند ۱۳۹۹
۶
۱
سه شنبه
۲۶ اسفند ۱۳۹۹
۱۱
۳
چهارشنبه
۲۷ اسفند ۱۳۹۹
۱۹
۵

عکس روستای استخرگاه

روستای استخرگاه بهشت گمشده رودبارروستای استخرگاه بهشت گمشده رودبارروستای استخرگاه بهشت گمشده رودبارروستای استخرگاه بهشت گمشده رودبارروستای استخرگاه بهشت گمشده رودبار