آبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلان

آبشار رامینه با ارتفاع ۱۰ متر حدوداً در ۳۵۰ متری بالای جاده رامینه قرار دارد. آبشار رامینه یکی از زیباترین آبشارها می باشد که در بالادست جاده اصلی و در دل جنگل است. حدود ۱۰ دقیقه با جاده اصلی فاصله دارد. راه دسترسی سربالایی و پرشیب است. آبشار پرآبی است که با شیب تند فرو می ریزد. این آبشار کاملا بکر و دست نخورده است.

 در زبان پهلوی رامینه به معنای شادی، خوشی و آرامش است و جاهایی با این نام مشهور بودند از همین ویژگی ها برخوردار بوده اند.

 

مسر دستیابی به آبشار

برای رسیدن به آبشار رامینه باید خود را برای پیاده روی کوتاهی آماده کنید، فقط پیاده می توان به آن رسید، پیاده روی در راهی سربالایی و پرشیب. البته همین امر باعث بکر بودنش شده و قطعا همین بکر بودن باعث کم نشدن از زیبایی های این آبشار است. آبشار رامینه که از آبشار های پر آب با شیب تند به حساب می آید، مطمئنا این آبشار ارزش سختی رسیدن به آن را دارد.

وضعیت آب و هوا ماسال
بروزرسانی: شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۰

وضعیت آب و هوا ماسال:آفتابی
۶ km/h
شنبه
آفتابی
۷
جزئیات هواشناسی ماسال

۰۷:۲۴
طلوع خورشید:
۱۷:۲۰
غروب خورشید:
جنوب جنوب شرقی
جهت باد:
۷
دمای باد:
۱۶.۱ km
میزان دید:
۸۲%
رطوبت هوا
۱۰۱۳ mil
فشار هوا:
يکنواخت
وضعیت فشار هوا:
یکشنبه
۲۸ دی ۱۳۹۹
۱۷
۸
دوشنبه
۲۹ دی ۱۳۹۹
۲۰
۹
سه شنبه
۳۰ دی ۱۳۹۹
۱۵
۷
چهارشنبه
۰۱ بهمن ۱۳۹۹
۸
۱
پنجشنبه
۰۲ بهمن ۱۳۹۹
۲
۰
جمعه
۰۳ بهمن ۱۳۹۹
۳
شنبه
۰۴ بهمن ۱۳۹۹
۲
یکشنبه
۰۵ بهمن ۱۳۹۹
۴
دوشنبه
۰۶ بهمن ۱۳۹۹
۸

عکس آبشار رامینه

آبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلانآبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلانآبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلانآبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلانآبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلانآبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلانآبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلانآبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلانآبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلانآبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلانآبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلانآبشار زیبای رامینه ماسال استان گیلان