چگونه می توانیم شما را راهنمایی و کمک کنیم؟

چگونه یک حساب کاربری بسازم؟

در صورتی که یک حساب کاربری در گرداگرد ندارید، در بالا صفحه روی متن " ثبت نام " کلیک کنید.

  • نام: نام واقعی خود را به فارسی بنویسید.
  • نام خانوادگی: نام خانوادگی واقعی خود را به فارسی بنویسید.
  • شماره تماس: یک شماره موبایل متعلق به خودتان ثبت نمایید البته این شماره موبایل واقعی و مورد استفاده شما باشد چون کد فعالسازی حساب کاربری به این شماره پیامک میگردد و همچنین راه اصلی برقراری ارتباط با شما چه اگر مسافر باشید یا میزبان، همین شماره یا شماره های درج شده در ویرایش نمایه می باشد.
  • پست الکترونیکی: ایمیل خود را درج نمایید، این پست الکترونیکی کاربرد های زیادی جهت اطلاع رسانی هایی از جمله ارسال لینک فعالسازی حساب کاربری و همچنین ارسال تقاضاهای اقامت و نتایج آن دارد لذا حتما یک پست الکترونیکی واقعی که مورد استفاده شما قرار میگیرد وارد نمایید.
  • گذرواژه: سعی نمایید یک گذرواژه (پسورد) به دلخواه (نیاز نیست حتما گذرواژه پست الکترونیک شما باشد) که حداقل ۸ کارکتر باشد را درج نمایید.

بعد تکمیل فرم ثبت نام و موفقیت آمیز بودن آن، صفحه ثبت نام را نبندید، منتظر بمانید تا ظرف ۵ دقیقه از زمان اتمام ثبت نام یک پیامک حاوی کد فعالسازی حساب کاربری برای شما ارسال گردد، پس از دریافت کد، آن را در فیلد مشخص شده درج نمایید.

اگر پیامک مذکور را دریافت نکردید به inbox (یا spam) پست الکترونیکی (ایمیل) وارد کرده در زمان ثبت نام مراجعه نموده و روی لینک (دکمه) فعالسازی حساب کاربری خود کلیک نمایید.


موارد مرتبط