چگونه می توانیم شما را راهنمایی و کمک کنیم؟

چگونه تصاویر واحدها را ثبت یا حذف نمایم و یک تصویر را بعنوان تصویر اصلی انتخاب کنم؟

برای معرفی هر واحد به مسافران و ایجاد یک ذهنیت از واحد شما حداقل کاری که می توان انجام داد درج تصاویر واحد و اطراف و مناطق گردشگری نزدیک به واحد است که می تواند کمک زیادی در انتخاب بهتر مسافر برای اقامت در واحد شما باشد.

میزبان برای درج تصویر یا تصاویر مدنظر برای واحد خود مراحل زیر را دنبال نماید:

  1. در گرداگرد ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را فعال نمایید. (درصورتی که قبلا آن را انجام نداده باشید)
  2. وارد سامانه گرداگرد شوید.
  3. اطلاعات ضروری نمایه خود را به همراه یک تصویر از خود برای نماد کاربری درج نماید. (درصورتی که قبلا آن را انجام نداده باشید)
  4. از طریق منو سمت راست بروید به بخش مدیریت واحدها افزودن واحد (اگر می خواهید واحد جدید ثبت کنید) یا بخش مدیریت واحدها لیست واحدها (اگر از قبل واحد ثبت کردید)
  5. بعد وارد شدن به صفحه واحد موردنظر به قسمت " بارگذاری تصویر " مراجعه نمایید، و با کلیک روی دکمه سبز رنگ " بارگذاری تصویر " تصویر موردنظر خود را از کامپیوتر یا تلفن همراه خود انتخاب نمایید تا عملیات بارگذاری تصویر مدنظر شما آغاز گردد.

برای انتخاب (یا تغییر) تصویر اصلی بعد از بارگذاری تصویر (یا تصاویر) بر روی آیکون
که روی هر عکس قراردارد (با رفتن موس روی عکس نمایان می شود و یا اگر با تلفن همراه هستید با کلیک روی تصویر نشان داده می شود) کلیک نماید؛ زمانی که آیکون مذکور تغییر کرد به
این یعنی آن تصویر، تصویر اصلی شما انتخاب شده است.

برای حذف هر تصویر بعد از اینکه موس را بردید روی تصویر یا اگر با تلفن همراه هستید روی تصویر کلیک نمودید، آیکون
به نمایش در می آید که بعد از کلیک روی آن یک پیغام هشدار به شما نشان داده می شود که پس از تایید آن تصویر موردنظر حذف میگردد.


موارد مرتبط