سرزمین رویاها (خط آهی) افسانه ای محمودآباد

از مدرن‌ترین و مجهزترین شهربازی های شمال، سرزمین رویاهای محمود آباد است. سرزمین رویاها یا پلاژ خط آهی، مناسب‌ترین ساحل محمودآباد برای شنا و خوشگذرانی است. این پارک ساحلی با داشتن شهربازی، آلاچیق، قایق سواری و سفره خانه سنتی و رستوران هایی که در اطرافش است، میتواند لحظات خوبی را برایتان رقم بزند و هر آدم بد سفر و بی حوصله‌ای را سر ذوق آورد.
 طرح سالم سازی دریا در این ناحیه انجام شده و پلاژ مخصوص زنانه و مردانه هم دارد. شهربازی سرزمین رویاها در ۴ هکتار بازی های متنوعی دارد و چه دلتان بازی های آرام مثل قطار بخواهد، چه دلتان بازی های مهیجی مثل سقوط آزاد، پاندول،سفینه فضایی و سرسره چرخان امکاناتش در شهربازی سرزمین رویاها فراهم است و سینمای ۶ بعدی هم کامل کننده این امکانات است.
اگر در ایام تابستان قصد مسافرت به شمال کشور را دارید پلاژ خط آهی مناسب ترین ساحل منطقه محمودآباد برای استراحت و شنا می باشد چرا که این پارک ساحلی از امکاناتی نظیر شهربازی، آلاچیق، قایق سواری، سفره خانه و محل شنای مجزای آقایان و بانوان برخوردار است و می تواند اوقات خوشی را برای شما به ارمغان بیاورد.


نگارخانه سرزمین رویاها

سرزمین رویاها (خط آهی) افسانه ای محمودآبادسرزمین رویاها (خط آهی) افسانه ای محمودآبادسرزمین رویاها (خط آهی) افسانه ای محمودآبادسرزمین رویاها (خط آهی) افسانه ای محمودآبادسرزمین رویاها (خط آهی) افسانه ای محمودآبادسرزمین رویاها (خط آهی) افسانه ای محمودآبادسرزمین رویاها (خط آهی) افسانه ای محمودآباد